קורס מונטסורי - 4 מפגשים מרתקים עם מיכל גבאי בהם תלמדו איך בעזרת למידת השיטה המונטסורית תהיו הורים מאושרים יותר, לילדים שטוב להם


ההרשמה סגורה.
נא צור קשר לקבלת מידע נוסף.

קורס להורים לילדים בגילאי 0-6 אשר יפתח בפניכם את העולם המרתק של שיטת מונטסורי וישנה את מה שאתם חושבים היום על אופן חינוך ילדים. תכנית הקורס עשירה, מגוונת, מרתקת ופוקחת עיניים. ולא פחות חשוב, מעניקה כלים מעשיים לחינוך ילדים עפ"י השיטה. הורים אשר עברו את הקורס מתארים חוויה אשר השפיעה בצורה חיובית ומיוחדת על חייהם וקשריהם עם ילדיהם.


  • תאריך: 12/03/2018 09:00
  • מקום: בית אמא מאמנת, צהלה , תל אביב

מחיר: 850

תיאור

למה ללמוד מונטסורי?

בעידן הנוכחי מרבית ההורים מעורבים מאוד בחינוך ילדיהם.
אתם ודאי מעוניינים להעניק כלים ומיומנויות לילדיכם, אשר יאפשרו להם לגדול ולהתפתח בהתאמה לנטיותיהם הטבעיות ולעשות זאת מתוך סקרנות, עניין, אהבת הלמידה והנאה... אבל לא תמיד אתם מרגישים שאתם יודעים כיצד לעשות זאת.

אז בואו אספר לכן סוד קטן – יש דרך לעשות זאת, ושיטת החינוך המונטסורי עושה זאת בהצלחה כבר למעלה ממאה שנה!

מכיוון שלא כולכם יכולים לשלוח את הילדים לגן או בית ספר מונטסורי, וגם אם כן, לא יודעים איך להמשיך וליישם את השיטה אצלכם בבית, החלטתי לבנות עבורכם את הקורס "לגדל ילד שטוב לו, על פי שיטת מונטסורי", שהינו קורס ייחודי ברמה גבוהה שיאפשר לכם להכיר לעומק את מאפייני השיטה וליישמה בסביבה הביתית.

ולא, לא מדובר בעוד קורס תיאורטי, הרי לשם כך הייתם יכולים להסתפק בספרים על השיטה, ולמזלנו יש לא מעט כאלה (באנגלית). הקורס משלב תיאוריה לצד פרקטיקה אותה תוכלו ליישם אצלכם בבית.